Hlavička mobil

Prodejní sortiment J.V.S.CH. s.r.o.

Kdo jsme a co nabízíme...

Zahradní, farmářská, komunální a lesní technika - prodej a servis

Společníci J.V.S.CH s.r.o. působí na trhu již od roku 1991, kdy vzniká jedna z nejstarších soukromých firem v České republice zabývající se autorizovaným prodejem i servisem značkové zahradní, farmářské, komunální a lesní techniky J.V.S. s.r.o. Od ní se v roce 2002 odděluje a vzniká společnost J.V.S.CH. s.r.o. Působíme zejména v regionu Středních Čech, kde také zajišťujeme záruční i pozáruční servis s velmi dobře vybaveným skladem náhradních dílů. Preferujeme zejména české dodavatele, u kterých je poměr kvality, výkonu a ceny pro uživatele nejpříznivější. Naše nabídka však zahrnuje i špičkové dovozové stroje.

Striktně dodržujeme ceny podnikových prodejen, které se mění pouze v sezónních nebo posezónních akcích. Nabízíme také prodej použité zahradní techniky se zárukou. S nákupem Vám odborně a vstřícně poradíme, proto si můžete být jisti, že zakoupíte výrobek, který opravdu potřebujete a který nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům i finančním nárokům. Dodáváme a zajišťujeme servis pro travní a zahradní traktory, sekačky na trávu, strunové a bubnové sekačky, křovinořezy, řetězové motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, drtiče a štěpkovače, provzdušňovače trávníků (vertikutátory), elektrocentrály, kalová čerpadla, plotostřihy, postřikovače, samostatné motory pro sekačky, drobné zahradní nářadí a jinou zahradní, farmářskou, komunální nebo lesní techniku.


Náš partner společnost Seco Industries, s.r.o. (dříve Seco Group).

Starjet Společnost Seco Industries, s.r.o. je dominantním výrobcem žacích traktorů v České republice a významným dodavatelem této techniky zejména do zemí EU, ale také například do Austrálie, na Nový Zéland, do USA, Číny, Ruska, Běloruska, Turecka nebo Jižní Koreje. Sečením se nepřetržitě zabývá již od roku 1895. (bývalý samostatný státní podnik Agrostroj Jičín) Oproti minulým sezónám vyrábí dvouválcové modely s motory se sílou 15, 17, 18, 20, 22 koní - Briggs & Stratton typu VANGUARD, INTEK. Mezi Vážené VIP zákazníky společnosti Seco GROUP patří nejprestižnější fotbalové kluby jako je AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Bohemians 1095, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a další. Ze široké nabídky modelů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý.

Naše vybraná nabídka od této společnosti. Starjet - stroj primárně určený k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Denně ho používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch. Je nejrozšířenějším traktorem v ČR v údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť. www.seco-traktory.cz


Ideální volba pro každý sportovní oddíl.


více o produktech společnosti Seco Group

Náš partner společnost KARSIT

K 20/102H Společnost KARSIT sídlící ve Dvoře Králové Vám nabízí kvalitu, služby a servis, které oceňují zákazníci v řadě států EU i mimo ni, již téměř 15 let. Vlastní vývoj, konstrukce, využití technologií a standardů skupiny Karsit, která je významným dodavatelem komponentů pro automobilový průmysl, je základem pro vysokou užitnou hodnotu jejich traktorů při zachování dobré ceny. To vše potvrzuje zájem i ze strany zahraničních odběratelů, mezi které se řadí renomované značky výrobců a dodavatelů zahradní techniky.

Naše vybraná nabídka od této společnosti. K 20/102H - stroj je určen k sekání trávy na plochách o výměře cca 10.000 m2, velkou oblibu má i při sběru spadaného listí. Silný motor se nezastaví ani při sekání přerostlé trávy. Pracují s ním nejen domácí uživatelé, ale i technické služby, obecní úřady a zájmové kluby. Jako příslušenství je možné využít např.: sněžnou frézu, radlici, zametací kartáč, rozmetadlo, provzdušňovače trávníku, mulčovací sadu, deflektor, vozík aj.

více o produktech společnosti KARSIT

Náš partner společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s.

BDR 550 MOTOR JIKOV GREEN nabízí kompletní zahradní sortiment. Vedle výrobků, které jsou osazeny motory Briggs & Stratton a HONDA, je v sortimentu samozřejmě nadále legendární 2-taktní motor JIKOV® vlastní výroby s kompletním sortimentem náhradních dílů. Mezi hlavní aktivity společnosti patří i marketingová činnost vč. výstavnictví. Klíčovými partnery jsou tuzemské firmy patřící do dealerské sítě a velké distributorské zahraniční firmy v mnoha zemích Evropy.

Výrobky: jednoúčelové bubnové sekačky, víceúčelový pracovní systém ROBUS, žací adaptér VIVA s odstředivou spojkou s průměrem 80 mm, žací adaptér EXPERT s kuželovou spojkou kombinovatelný s rotavátory ROBIX, rotační sekačky LTS, rotační sekačky z produkce Briggs & Stratton, rotační sekačky WORLD, zahradní traktory z produkce Briggs & Stratton, sněžné frézy z produkce Briggs & Stratton, 2 – Taktní Motor JIKOV, štípače dřeva, kompletní sortiment FISKARS...

více o produktech MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Náš partner společnost WERCO spol. s r.o.

HECHT GX 54 SH GCV 160 3 in 1 HW samochodná motorová sekačka Společnost WERCO spol. s r.o. - kvalitní zahradní technika. Od roku 1994 hledá a nabízí stále technicky vyspělejší, dokonalejší a uživatelsky přívětivější výrobky, za vynikající ceny. Výrobky s jednoduchou a rychlou dostupností náhradních dílů a příslušenství.

Samozřejmostí je zajištěná síť kvalitních záručních a pozáručních servisů, se zajištěným servisním zázemím.

Velký důraz také klade na export značky Hecht, která slaví velké prodejní úspěchy na vyspělých trzích jako je Německo, Velká Británie, Irsko, Finsko, Švýcarsko, ale i v jiných zemích jako je Polsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Rumunsko, Bulharsko a Řecko.více o produktech společnosti WERCO spol. s r.o.

Náš partner společnost VARI, a.s.

Stavebnicový malotraktor VARI IV V nabídce společnost VARI naleznete stroje, které svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků z oblasti ošetřování nepravidelně sečených ploch, komunálních služeb, sadařství, lesnictví a spoustě dalších, kteří potřebují plochy sekat, zametat, uklízet sníh atd. Značka Vari se dobře prosazuje na zahraničních trzích nejen v celé Evropě, ale také stále více proniká na africké trhy a do Asie.

Naše vybraná nabídka od této společnosti. Stavebnicový malotraktor VARI IV - spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Je osazen úsporným a tichým čtyřtaktním motorem HONDA GCV 160. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodících rukojetích. Rukojeti jsou stavitelné výškově i stranově a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje.

více o produktech společnosti Vari, a.s.

Náš partner společnost HONDA.

HRG 415 C3 SDE Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Naše vybraná nabídka od této společnosti. Honda HRG 415 C3 SDE - po bezproblémovém a snadném startu, který zvládne i slabší dáma, lze zahradní sekačku uvést do pohybu jednoduchým stisknutím dostatečně rozměrného ovládání pojezdu (u sekaček na trávu s pojezdem). Jednoduché nastavením výšky sečení do některé z 6 poloh. Všechny ovládací prvky jsou snadno viditelné a jejich ovládání bezproblémové. Sběrný koš lze snadno vyjmout a vyprázdnit, a díky jeho plastovému dnu je chráněn proti odření. Zahradní sekačky IZY jsou nejrobustnější ve své třídě na našem trhu, při testech podvozku uvezly až 100 kg zátěž. Silný plech s odolným lakem a kolečka s dvojitými ložisky jsou zárukou dlouhé životnosti. Počítačem navržený skelet, spolu se speciálně tvarovaným nožem, má až dvojnásobný sací efekt, než je běžné. To umožňuje sečení přerostlé i mokré trávy a na podzim sběr mokrého spadaného listí.

více o produktech společnosti HONDA

Náš partner společnost VARES Mnichovice a.s.

TR 350-7 - model 2012 Společnost VARES Mnichovice a.s. je tradičním českým výrobcem s 20 letými zkušenostmi v oboru výroby zemědělské, zahradní a komunální techniky a gastrotechniky. Ve výrobních areálech v Mnichovicích u Prahy se na ploše více jak 20 tis. m2 se zabývají konstrukční a vývojovou činností i samotnou výrobou vlastního sortimentu značky VARES.

Všechny výrobkové řady jsou produkovány na moderních technologických zařízeních a linkách. Značka VARES je renomovanou značkou na domácím trhu i trhu evropském, kam putuje více jak 65% roční produkce ...

Vlajkovou lodí společnosti VARES Mnichovice a.s jsou již více jak 20 let přívěsné vozíky k zahradním traktorům a jedno osím malotraktorům. V sortimentu naleznete více jak 20 typů vozíků pro širokou škálu použití.

více o produktech VARES Mnichovice a.s.

Náš partner ZEMI BUILDING MACHINES a.s.

Solis 20

Společnost ZEMI BUILDING MACHINES a.s. je oficiálním a výhradním distributorem traktorů Solis pro Českou a Slovenskou republiku. Vlastnosti traktorů Solis jsou v souladu s dlouhodobou vizí firmy dodávat kvalitní, robustní a odolné traktory za příznivou cenu. V tomto pomáhají i dlouholeté zkušenosti, v oboru. Výrobcem traktorů Solis je Sonalika International Tractors Ltd. Společnost vyrábí traktory dle mezinárodních standardů a dodává stroje do více než 100 zemí světa. Traktory jsou prodávány pod značkou Solis a spolehlivě slouží již přes 800 tisícům farmářů po celém světě.

Sonalika má vlastní vývojové centrum s více než 300 pracovníky. Součástí tohoto oddělení je také centrum testování a řízení kvality. Hlavním cílem je maximalizovat přidanou hodnotu každého produktu pro zákazníka.


více o produktech SOLIS
© Copyright 2024 J.V.S.CH. s.r.o.